Anne-Fleur – bijles in Rekenen
55 reviews
 Senior docentSenior bijlesdocent: Academisch gevorderde bijlesdocent.
•
 40+  lessen
  Online
Student ondernemerschap met ervaring in begeleiden en motiveren
Student ondernemerschap met ervaring in het ondersteunen van leerlingen. Ik leg duidelijk uit, denk mee en help leerlingen met vertrouwen structuur op te bouwen.
user-circle
small-check
Geselecteerd door ons selectieteam
Ons selectieteam voert persoonlijke screeningsgesprekken met alle docenten. We selecteren alleen de beste 18% voor ons platform, met een continue herbeoordeling. Hierbij kijken we naar:
checkDiepgaande vakinhoudelijke kennis
checkKwaliteit van lesgeven, communicatie én betrokkenheid
Over mij
Hoi, ik ben Anne-Fleur. Ik studeer Ondernemerschap en Retailmanagement en werk graag met kinderen en jongeren. Mijn interesse in begeleiden ontstond al vroeg, toen ik klasgenoten hielp met hun schoolwerk en merkte hoeveel plezier ik haal uit het overbrengen van kennis en het creëren van overzicht. In mijn aanpak combineer ik geduld, structuur en een positieve houding. Ik vind het belangrijk dat leerlingen zich gehoord voelen en in hun eigen tempo kunnen leren. Samen zoeken we uit waar eventuele knelpunten zitten, hoe we deze kunnen aanpakken en welke manier van leren het beste bij hen past. Ik besteed veel aandacht aan overzicht, planning en het stap voor stap opbouwen van vertrouwen. Naast mijn studie ben ik graag actief bezig, maak ik muziek en spreek ik af met vrienden. Deze balans helpt me om energiek en betrokken te blijven tijdens de lessen. Ik vind het leuk om leerlingen te motiveren en samen te werken aan duidelijke, haalbare doelen. Ik kijk ernaar uit om kennis te maken en samen aan groei en zelfvertrouwen te werken. Boek gerust een vrijblijvende proefles!
Meer tonen
Anne-Fleur's beschikbaarheid

In een donkergroen dagdeel is de docent bijna altijd beschikbaar. In een lichtgroen dagdeel is de docent geregeld beschikbaar.

Zondag
Zaterdag
Vrijdag
Donderdag
Woensdag
Dinsdag
Maandag
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ik geef onder andere bijles in
checkRekenen
checkNederlands
checkEngels
Vakken Groep 1 t/m 8
Engelssquare-check
Geschiedenissquare-check
Nederlandssquare-check
Rekenensquare-check
Meer vakken tonen

Proefles met Anne-Fleur

Een gratis proefles is een mix van kennismaken en bijles
Gratis proefles
Bericht sturen
White_Arrow_Right
Gratis proefles of bericht