Nathaly – bijles in Biologie
 Senior docentSenior bijlesdocent: Academisch gevorderde bijlesdocent.
•
 30+  lessen
  Online
WO-student Farmacie met sterke analytische basis
Als WO-student Farmacie met een sterke analytische basis help ik leerlingen de stof écht begrijpen. Ik krijg energie van het stap voor stap opbouwen van zelfvertrouwen.
user-circle
small-check
Geselecteerd door ons selectieteam
Ons selectieteam voert persoonlijke screeningsgesprekken met alle docenten. We selecteren alleen de beste 18% voor ons platform, met een continue herbeoordeling. Hierbij kijken we naar:
checkDiepgaande vakinhoudelijke kennis
checkKwaliteit van lesgeven, communicatie én betrokkenheid
Over mij
Ik ben Nathaly en studeer Farmacie aan de universiteit. Binnen mijn opleiding werk ik dagelijks met complexe vraagstukken, analytisch denken en nauwkeurigheid. Die academische basis neem ik mee in mijn begeleiding. In mijn bijlessen vind ik het belangrijk dat leerlingen de stof écht begrijpen in plaats van alleen uit het hoofd leren. Ik leg onderwerpen rustig en stap voor stap uit en gebruik voorbeelden die aansluiten bij het niveau van de leerling. Samen kijken we waar de knelpunten zitten en maken we een plan dat past bij de doelen, of het nu gaat om achterstanden wegwerken of extra uitdaging. Mijn motivatie om bijles te geven komt voort uit mijn plezier in uitleggen en mijn interesse in ontwikkeling. Het mooiste moment vind ik wanneer een leerling merkt dat het kwartje valt en met meer vertrouwen verder kan. Ik ben geduldig en pas mijn uitleg aan op de leerstijl en het tempo van de leerling. Een veilige sfeer waarin vragen stellen vanzelfsprekend is, staat centraal. Daarnaast communiceer ik duidelijk over de voortgang, zodat er overzicht en structuur blijft. Naast mijn studie sport ik graag en ben ik actief bezig met gezondheid en persoonlijke ontwikkeling. Ook heb ik ervaring in het werken met kinderen, waardoor ik rustig en verantwoordelijk begeleiding bied. Wil je werken aan meer inzicht en zelfvertrouwen? Plan dan gerust een vrijblijvende proefles in.
Meer tonen
Nathaly's beschikbaarheid

In een donkergroen dagdeel is de docent bijna altijd beschikbaar. In een lichtgroen dagdeel is de docent geregeld beschikbaar.

Zondag
Zaterdag
Vrijdag
Donderdag
Woensdag
Dinsdag
Maandag
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ik geef onder andere bijles in
checkBiologie
checkEngels
checkRekenen
Vakken Groep 1 t/m 8
Biologiesquare-check
Engelssquare-check
Rekenensquare-check
Meer vakken tonen

Proefles met Nathaly

Een gratis proefles is een mix van kennismaken en bijles
Gratis proefles
Bericht sturen
White_Arrow_Right
Gratis proefles of bericht