Topklasse docentTopklasse docent: Onderwijsbevoegde docent.
• 80+ lessen
1 dag p/week docent MBO-4 niv.4 en manager eigenaar Collina Consultancy.
Het is mooi om 1 dag per week voor de klas te staan (MBO studenten) en enkele dagdelen bijles te geven. Dat naast mijn werkzaamheden als eigenaar van Collina Consultancy
Geselecteerd door ons selectieteam
Ons selectieteam voert persoonlijke screeningsgesprekken met alle docenten. We selecteren alleen de beste 18% voor ons platform, met een continue herbeoordeling. Hierbij kijken we naar:

Diepgaande vakinhoudelijke kennis

Kwaliteit van lesgeven, communicatie én betrokkenheid
Over mij
Na mijn HTS-Bedrijfskunde aan het IHBO De Maere (thans hogeschool Saxion) ben ik werkzaam geweest bij Wehkamp. Mijn eerste job als zeer jonge assistent inkoper.
Veel geleerd, veel gereisd. En leer nog steeds.
Daarna diverse management-, directiefuncties bij o.a. LFG Oldenzaal, Textielgroep Twenthe, Retail organisatie Centurion Aalsmeer (thans EK Retail Hoevelaken), BTI Eindhoven, Van Rijn Agency Rotterdam en sinds meer dan 15 jaar een eigen onderneming, Collina Consultancy Hilversum - Enschede.
Voor Collina ben ik op project en interim-basis werkzaam in binnen- en buitenland. En geef al meer dan 10 jaren les als docent. Dat doe ik 1 dag per week. En daarnaast ook gastdocent per project.
Het zijn diverse keuzedelen op het MBO van het Zone College in Zwolle waarin ik lesgeef zoals Commerciële Economie, Economie, Duurzaamheid, Wiskunde en Rekenen.
Daar ligt, naast Nederlands, mijn expertise.
En ik ben al meer dan 15 jaar gecertificeerd assessor (Cito Arnhem) voor diverse scholen. En in die hoedanigheid beoordeel ik examenopdrachten van de studenten in hun eindexamenjaar.
Bijles geven en iemand zelfverzekerder maken. Dat motiveert mij.
En natuurlijk om goede cijfers te scoren. Daar kan ik ze bij helpen.
Ik ben geduldig maar ... verwacht resultaat.
Ben meegaand maar ... afspraak is afspraak.
Deadlines moeten gehaald worden.
Alles op een goede en nette manier. Ik probeer mijn kennis en kunde zo goed mogelijk over te brengen en dat lukt wel aardig.
Daarnaast zijn mijn hobby’s voornamelijk op het sportieve vlak zoals voetbal, tennis, padel, skiën, zeilen, duurlopen (5 en 10km), fietsen maar ik hou ook van tuinieren, koken en reizen.
In een donkergroen dagdeel is de docent bijna altijd beschikbaar. In een lichtgroen dagdeel is de docent geregeld beschikbaar.
Zondag
Zaterdag
Vrijdag
Donderdag
Woensdag
Dinsdag
Maandag
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ik geef onder andere bijles in

Nederlands

Rekenen

Huiswerkbegeleiding
| Biologie |  |
| Nederlands |  |
| Rekenen |  |
Proefles met Theo
Een gratis proefles is een mix van kennismaken en bijles
Gratis proefles