Senior docentSenior bijlesdocent: Academisch gevorderde bijlesdocent.
• 100+ lessen
Biomedical Engineering student met ervaring in begeleiding
Met mijn academische achtergrond en ervaring in uitleg geven bied ik geduldige en duidelijke begeleiding. Ik haal plezier uit het zien groeien van leerlingen.
Geselecteerd door ons selectieteam
Ons selectieteam voert persoonlijke screeningsgesprekken met alle docenten. We selecteren alleen de beste 18% voor ons platform, met een continue herbeoordeling. Hierbij kijken we naar:

Diepgaande vakinhoudelijke kennis

Kwaliteit van lesgeven, communicatie én betrokkenheid
Over mij
Mijn naam is Sanne en ik heb mijn bachelor Life Science and Technology afgerond. Tijdens mijn studie heb ik een brede wetenschappelijke basis opgebouwd die ik graag inzet om leerlingen verder te helpen. Ik ben inmiddels begonnen aan mijn master Biomedical Engineering aan de TU Deflt. Al sinds de middelbare school vind ik het leuk om medeleerlingen te ondersteunen met duidelijke uitleg, en die ervaring heeft me gemotiveerd om dit ook nu te blijven doen.
Wat mij motiveert, is het moment waarop een leerling echt begrijpt hoe iets werkt. Ik vind het belangrijk dat er tijdens de begeleiding ruimte is voor vragen en dat ik mijn aanpak kan afstemmen op de leerstijl van de leerling. Door structuur aan te brengen en samen overzicht te creëren, wordt leren vaak veel makkelijker en leuker.
Mijn aanpak kenmerkt zich door geduld, heldere uitleg en het stap voor stap opbouwen van kennis. Daarbij stimuleer ik zelfvertrouwen en zelfstandigheid, zodat leerlingen niet alleen voor een toets goed voorbereid zijn, maar ook beter begrijpen hoe ze zelf verder kunnen leren.
Naast mijn studie vind ik het leuk om actief bezig te zijn en mijn nieuwsgierigheid naar nieuwe dingen te blijven voeden. Deze energie en motivatie neem ik mee in mijn begeleiding.
Ik kijk ernaar uit om samen aan de slag te gaan en je te helpen groeien in jouw leerproces. Boek gerust een vrijblijvende proefles om kennis te maken!
In een donkergroen dagdeel is de docent bijna altijd beschikbaar. In een lichtgroen dagdeel is de docent geregeld beschikbaar.
Zondag
Zaterdag
Vrijdag
Donderdag
Woensdag
Dinsdag
Maandag
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ik geef onder andere bijles in
Proefles met Sanne
Een gratis proefles is een mix van kennismaken en bijles
Gratis proefles