Gerard – bijles in Wiskunde onderbouw
53 reviews
 Supreme docentSupreme bijlesdocent: hooggekwalificeerde vakprofessional.
•
 20+  lessen
  Online
Ervaren bijlesdocent met technische achtergrond en duidelijke uitleg
Ervaren bijlesdocent met technische achtergrond en ruime werkervaring. Help leerlingen graag om structuur aan te brengen en met vertrouwen betere resultaten te behalen.
user-circle
small-check
Geselecteerd door ons selectieteam
Ons selectieteam voert persoonlijke screeningsgesprekken met alle docenten. We selecteren alleen de beste 18% voor ons platform, met een continue herbeoordeling. Hierbij kijken we naar:
checkDiepgaande vakinhoudelijke kennis
checkKwaliteit van lesgeven, communicatie én betrokkenheid
Over mij
Mijn naam is Gerard en ik ben gepensioneerd ingenieur werktuigbouwkunde. Tijdens mijn werk heb ik uitgebreide ervaring opgedaan in het overdragen van kennis, onder andere door het geven van trainingen. Daarbij heb ik geleerd lastige onderwerpen zo duidelijk mogelijk over te brengen. Overdragen van kennis motiveert mij door het zien van inzet en vooruitgang bij een leerling. Ik vind het belangrijk om goed te luisteren, zodat duidelijk wordt waar de knelpunten zitten en we gericht kunnen werken aan verbetering. Ik begrijp dat veel leerlingen de exacte vakken moeilijk vinden. Mijn manier van lesgeven is rustig, gestructureerd en geduldig. Ik neem de tijd om onderwerpen stap voor stap uit te leggen en zorg ervoor dat je echt begrijpt wat je doet. Wil je alvast zien hoe ik lesgeef? Ga dan naar kanaal BijlesdocentGerard op YouTube, Daar kan je gratis een aantal video's van mijn lessen over de eindexamens bekijken. In mijn vrije tijd lees ik graag over geschiedenis en maak olieverfschilderijen. Wil je meer inzicht en vertrouwen in je schoolwerk? Plan dan gerust een vrijblijvende proefles in.
Meer tonen
Gerard's beschikbaarheid

In een donkergroen dagdeel is de docent bijna altijd beschikbaar. In een lichtgroen dagdeel is de docent geregeld beschikbaar.

Zondag
Zaterdag
Vrijdag
Donderdag
Woensdag
Dinsdag
Maandag
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ik geef onder andere bijles in
checkWiskunde onderbouw
checkNask
checkWiskunde A/C
Vakken Groep 1 t/m 8
Rekenensquare-check
Meer vakken tonen

Proefles met Gerard

Een gratis proefles is een mix van kennismaken en bijles
Gratis proefles
Bericht sturen
White_Arrow_Right
Gratis proefles of bericht