Senior docentSenior bijlesdocent: Academisch gevorderde bijlesdocent.
•Rijksuniversiteit Groningen - Geneeskunde (WO Bachelor, jaar 3)
Ik vind het leuk om anderen te helpen en moeilijke stof duidelijk uit te leggen. Ik deel graag mijn kennis en help leerlingen graag vooruit!
Geselecteerd door ons selectieteam
Ons selectieteam voert persoonlijke screeningsgesprekken met alle docenten. We selecteren alleen de beste 18% voor ons platform, met een continue herbeoordeling. Hierbij kijken we naar:

Diepgaande vakinhoudelijke kennis

Kwaliteit van lesgeven, communicatie én betrokkenheid
Over mij
Hoi! Ik ben Lynn en ik zit momenteel in het derde jaar van de bachelor Geneeskunde. Hiervoor heb ik mijn havo én vwo afgerond en heb ik een jaar Bewegingswetenschappen gestudeerd. Uiteindelijk kwam ik erachter dat Geneeskunde beter bij mij past, omdat ik het interessant vind om veel verschillende onderwerpen te leren en met mensen te werken.
Hoewel ik nog geen officiële ervaring als bijlesdocent heb, help ik anderen graag met het begrijpen van moeilijke stof. Ik vind het leuk om iets op verschillende manieren uit te leggen totdat iemand het echt begrijpt. Ik ben geduldig en vind het belangrijk om goed te luisteren naar waar iemand precies tegenaan loopt. Iedereen leert op een andere manier en daarom probeer ik mijn uitleg aan te passen aan de leerling.
Door mijn opleiding Geneeskunde ben ik gewend om veel en gestructureerd te leren en complexe informatie begrijpelijk te maken. Ik help leerlingen graag om niet alleen een goed cijfer te halen, maar ook om meer vertrouwen te krijgen in hun eigen kunnen.
Naast mijn studie vind ik het leuk om actief bezig te zijn en tijd door te brengen met vrienden en familie. Ik heb jarenlang gehandbald en vind het nog steeds leuk om sportief bezig te zijn. Ik ben enthousiast, sociaal en toegankelijk en vind het belangrijk dat een leerling zich tijdens de bijles op zijn of haar gemak voelt. Ik kijk ernaar uit om leerlingen te helpen en samen stap voor stap hun doelen te bereiken!
In een donkergroen dagdeel is de docent bijna altijd beschikbaar. In een lichtgroen dagdeel is de docent geregeld beschikbaar.
Zondag
Zaterdag
Vrijdag
Donderdag
Woensdag
Dinsdag
Maandag
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ik geef onder andere bijles in

Rekenen

Biologie

Wiskunde B
| Biologie |  |
| Rekenen |  |
Proefles met lynn
Een gratis proefles is een mix van kennismaken en bijles
Gratis proefles