Rebecca – bijles in Wiskunde B
 Senior docentSenior bijlesdocent: Academisch gevorderde bijlesdocent.
•
  Online
Universiteit Leiden - International Studies (WO Bachelor, jaar 1)
Op het moment ben ik gestopt met mijn studie om volgend jaar wiskunde te gaan studeren, wat mijn echte passie is. Ik heb wis B en D gedaan en hielp vaak en graag klasgenoten.
user-circle
small-check
Geselecteerd door ons selectieteam
Ons selectieteam voert persoonlijke screeningsgesprekken met alle docenten. We selecteren alleen de beste 18% voor ons platform, met een continue herbeoordeling. Hierbij kijken we naar:
checkDiepgaande vakinhoudelijke kennis
checkKwaliteit van lesgeven, communicatie én betrokkenheid
Over mij
Ik ben Rebecca, 18 jaar en momenteel student International Studies aan de Universiteit Leiden. Helaas kwam ik er onlangs achter dat dit toch niet mijn passie blijkt te zijn, maar ik kijk er heel erg naar uit volgend collegejaar wiskunde te gaan studeren, wat toch wel mijn echte passie is. Ik heb altijd met veel plezier wiskunde B en D en de Wiskunde Olympiade t/m ronde 2 gedaan. Daarnaast hielp ik graag klasgenoten met wiskunde of andere vakken. Het leuke aan het geven van bijles is de voldoening die ik eruit haal, als een leerling iets begrijpt wat eerder nog een mysterie leek. Dan voel ik me nuttig. Ik ben heel enthousiast over wiskunde en over mensen helpen. Ik geniet ervan andere mensen uit te leggen en de plezier van wiskunde door te geven, zoals mijn favoriete wiskundedocent op de middelbare voor mij heeft gedaan. Ik hou erg van lezen, schrijf graag gedichten en ik hou van Britse series kijken. Daarnaast naai ik graag. Ik spreek zowel Nederlands als Engels en ben bereikbaar via Whatsapp, Signal, e-mail of mijn telefoonnummer.
Meer tonen
Rebecca's beschikbaarheid

In een donkergroen dagdeel is de docent bijna altijd beschikbaar. In een lichtgroen dagdeel is de docent geregeld beschikbaar.

Zondag
Zaterdag
Vrijdag
Donderdag
Woensdag
Dinsdag
Maandag
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ochtend08:00 - 12:00
Middag12:00 - 15:00
Namiddag15:00 - 18:00
Avond18:00 - 22:00
Ik geef onder andere bijles in
checkWiskunde B
checkWiskunde onderbouw
checkWiskunde D
Vakken 12345
Wiskunde Bsquare-checksquare-check
Wiskunde Dsquare-checksquare-check
Wiskunde onderbouwsquare-checksquare-checksquare-check
Meer vakken tonen

Proefles met Rebecca

Een gratis proefles is een mix van kennismaken en bijles
Gratis proefles
Bericht sturen
White_Arrow_Right
Gratis proefles of bericht